İstanbul tadilat firması

İstanbul tadilat firması, ev tamiri, ev dekorasyonu konusunda ÖZKARACA GRUP sizler için çalışmaya devam ediyor. İstanbul’da uzun yıllardır ev dekorasyonu, ofis dekorasyonu, ev tadilatı, iş yeri tadilatı, tamir ve restorasyon çalışmaları konusunda hizmet veriyoruz. Projeli projesiz çalışmalarınızı profesyonellikle takip ediyoruz. Firmamızda çalıştığımız inşaat mühendisleri ve iç mimarlarımız eşliğinde kusursuz tasarımlar yapıyoruz. Bu güne kadar İstanbul’da yüzlerce ev ve iş yerinin tadilatını yaptık. Projeli projesiz tüm tadilat hizmetlerinizde bir telefon kadar yakınınızdayız. Ekibimizdeki tecrübeli ustalarla kısa sürede tadilatı bitiriyoruz. Bitmeyen, uzayan ve hayalinizden uzak olan tadilatlardan bıktıysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul tadilat firması

İstanbul tadilat firması

Tadilat, dekorasyon çalışmalarımız,

ÖZKARACA GRUP olarak bizler İstanbul’da ev dekorasyonu, tadilat, mutfak tadilatı, banyo tadilatı, ev, ofis, iş yeri tadilatı, market, kafe, eczane, spor salonu tadilatı konularında hizmet veriyoruz. Bu güne kadar bir çok farklı sektördeki iş yerlerine tadilat yaptık. Müstakil ev, apartman dairesi, ofis katlarına tadilat ve dekorasyon çalışmaları yaptık. Tadilat çalışmasına iç mimar ve mühendislerimizin projelerine göre yön verdik ve tamamladık. Tadilat çalışmasına başlamadan önce eşyaların boşaltılması, sökülmesi gereken ve tekrar yerleştirilmesi gereken eşyaların dikkatli bir şekilde sökülmesiyle başlıyoruz. Daha sonra kırılması gereken yerlerin kırılması daha sonra projeye uygun olarak yeniden yapılmaya başlaması ile devam ediyoruz.

İç dekorasyon ve tadilat,

Çalışması yapılan yer bir mutfak ise, zemin parkeleri, duvarın fayansları ve dolaplar seçiliyor. Projeye göre ne kullanılacağı yazılmışsa uygun malzeme temin ediliyor. Malzeme var ise deneyimli ustalarımız fayans ve parke döşeme işlemini yapıyor. Parke döşeme işleminden önce, duvara monte edilecek raflar ve dolaplar yerleştiriliyor. Mutfak lavabosu ve dolapları yerleştiriliyor. Bu işlemden sonra duvar fayansları döşenip parkeler yerleştiriliyor. Tüm montaj ve yapıştırma işlemi yapıldıktan sonra mutfağınızın tasarıma uygun renkteki boyası yapıldıktan sonra temizlenip beyaz eşyaları yerleştiriliyor. Tüm bu çalışmalar iç mimarımızın gözetiminde gerçekleştiriliyor. Tecrübeli bir kadroyla çalışıyoruz. Mutfak, banyo, ev, iş yeri, ofis hiç farketmez, zevkle ve zevkinize göre tasarlıyoruz.

Tadilat, tamir, dekorasyon işlerinde hizmetinizdeyiz. Hayalinizdeki mekanı bizimle inşaa edin. İstanbul tadilat  firması kelimesiyle sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz. Tadilat, tamirat, ev dekorasyonu, dış cephe kaplama, kompozit cephe kaplama, kompozit panel kaplama, ısı yalıtımı, doğaltaş kaplama, alüminyum panel, bina giydirme konusunda en güçlü malzeme ve en profesyonel ekip ile çalışıyoruz. Bizimle çalıştığınız için kesinlikle memnun kalacaksınız. Sitemize mobil cihazdan giriş yaptıysanız alt köşedeki iletişim butonunu tıklayarak whatsapptan yazabilir, bizleri telefonla arayabilirsiniz. Masa üstü kullanımlarda aşağıdaki linklerden birini tıklayıp irtibat numaralarımıza bakarak bizi arayabilirsiniz.

Sitemizin iletişim sayfasına gitmek için burayı tıklayın.

Talep formu sayfasına gitmek için burayı tıklayın.

Facebook sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.