İstanbul ev dekorasyon firması

İstanbul ev dekorasyon firması olarak hizmet veren ÖZKARACA GRUP, İstanbulda 2000 yılından bu yada ev dekorasyon ve tadilat işleri yapmaktadır. Birbirinden güzel apartman daireleri, müstakil bina ve villada dekorasyon hizmeti verdik. Ev dekorasyon çalışmalarımızı inşaat mühendislerimiz ve iç mimarlarımız gözetiminde gerçekleştiriyoruz. Bu güne kadar yüzlerce evi yeniledik. Işıl ışıl ve hayalinize uygun bir görüntüye kavuşturduk. Sizin evinizi de yenilemenin zamanı geldiyse biz buradayız.

istanbul-ev-dekorasyon-firmasi

istanbul-ev-dekorasyon-firmasi

Ev dekorasyon çalışmalarımız,

Ev dekorasyon çalışmalarımız projeli, projesiz olarak yapılabilmektedir. Dilerseniz evinizin bir bölümünü dilerseniz komple dekorasyon yaptırabilirsiniz. En güzel mobilyaları, en güzel parke ve fayanslarla birleştiriyor en güzel boya ile tamamlıyoruz. Hayalinizdeki ev modern veya klasik, zen tarzı veya vintage sitil fark etmeksizin en güzel tasarımı sizin için yapıyoruz. Zaman geçtikçe zamanın gerisinde kalmayan, zaman geçtikçe zamana ayak uyduran dekorasyonlar yapıyoruz. En güzel dekorasyonu en deneyimli ustalarla iç mimarımızla birlikte yapıyoruz. Ev dekorasyonu yapmak bizimle çok kolay.

Bitmeyen tadilatlar, hayalinizdeki sonucu yansıtmayan dekorasyonlar hem hayal kırıklığı hemde maddi kayba sebep oluyor. Büyük hayallerle dekorasyon yaptırmaya başlayan ev sahipleri dekorasyon bittiğinde bazen sinirlerine hakim olamayabiliyor. ÖZKARACA GRUP olarak bizler evin dekorasyonunun tamamlanmış halini programda size gösteriyoruz. Eklenmesini, değiştirilmesini istediğiniz şeyler olursa bilgisayar ortamında bakıp talep edebiliyorsunuz. Daha sonra dekorasyon bittiğinde bilgisayarda gördüğünüz plan ve projenin aynısını görüyorsunuz. Tam da hayallerinizdeki gibi. Hayal kırıklığına uğratmadan hayallerinizi gerçekleştiriyoruz. Eşiniz, çocuklarınız ve sevdiklerinizle birlikte yaşayabileceğiniz sıcacık yuvalar tasarlıyoruz. Eskisinden daha mutlu, daha şık, daha huzurlu hissediyorsunuz. Kullanışlı, dayanıklı, şık tasarımlarımız görmek için bizi arayabilirsiniz. Tadilat, tamir, dekorasyon işlerinde hizmetinizdeyiz. Hayalinizdeki mekanı bizimle inşaa edin.

İstanbul ev dekorasyon firması kelimesiyle sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz. Ev dekorasyonu, iş yeri dekorasyonu, ofis, villa dekorasyonu konusunda en güçlü malzeme ve en profesyonel ekip ile çalışıyoruz. Bizimle çalıştığınız için kesinlikle memnun kalacaksınız. Sitemize mobil cihazdan giriş yaptıysanız alt köşedeki iletişim butonunu tıklayarak whatsapptan yazabilir, bizleri telefonla arayabilirsiniz. Masa üstü kullanımlarda aşağıdaki linklerden birini tıklayıp irtibat numaralarımıza bakarak bizi arayabilirsiniz.

Sitemizin iletişim sayfasına gitmek için burayı tıklayın.

Talep formu sayfasına gitmek için burayı tıklayın.

Facebook sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.