İstanbul dış cephe kaplama firması

İstanbul dış cephe kaplama firması, dış cephe mantolama, dış cephe kompozit kaplama, dış cephe taş kaplama, duvar kaplama konusunda ÖZKARACA GRUP olarak profesyonel hizmet veriyoruz. Dış cephe kaplaması ister kaba inşaatta isterse kullanılan bir binada olsun dış cephe kaplamasını ustalıkla yapıyoruz. Kompozit panel kaplama, ısı yalıtımı, cephe kaplama konularında alanında uzman ustalarımızla onlarca projeyi bitirdik. Sizin de dış cephe kaplama işlerinizi kısa sürede en kaliteli malzeme ile yapmaya hazırız. Bir telefon kadar yakınınızdayız.

İstanbul dış cephe kaplama firması

İstanbul dış cephe kaplama firması

Dış cephe kaplama işleri,

Dış cephe kaplama, bina mantolama, cephe giydirme, ısı yalıtım izolasyon malzemesi döşeme dış cephe kaplama işlerinden bazılarıdır. Binaların dışına bazen dekorasyon amaçlı bazen ısı kaybını önleme amaçlı olarak dış cephe kaplaması yapılır. Bu bazen tasarım için değil bir zorunluluktur. Özellikle ısı yalıtımı ve su yalıtımı için dış cephelerin kaplanması gerekebilir. Bu işlem için taş yünü, cam yünü, kompozit paneller kullanılabilir.

Bazen dekorasyon amaçlı olarak dış cepheler kaplanır. Renkli kompozit paneller, cam paneller, alüminyum paneller ve doğal taşlar dekorasyon amaçlı dış cephe kaplamasında kullanılabiliyor. Bunların tamamını deneyimli usta kadromuzla biz gerçekleştiriyoruz. ÖZKARACA GRUP olarak bizler dış cephe kaplama işleri konusunda İstanbul’da hizmetinizdeyiz. Tüm ilçe ve mahallelerde bir telefon kadar yakınınızdayız. Dış cephe kaplama, bina güçlendirme, kolon güçlendirme, çatı tamiri ve yapımı, iç dekorasyon, tadilat, anahtar teslim daire, kaba inşaat konularında kendimize güveniyoruz.

İstanbul dış cephe kaplama firması kelimesiyle sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz. Dış cephe kaplama, kompozit cephe kaplama, kompozit panel kaplama, ısı yalıtımı, doğaltaş kaplama, alüminyum panel, bina giydirme konusunda en güçlü malzeme ve en profesyonel ekip ile çalışıyoruz. Bizimle çalıştığınız için kesinlikle memnun kalacaksınız. Sitemize mobil cihazdan giriş yaptıysanız alt köşedeki iletişim butonunu tıklayarak whatsapptan yazabilir, bizleri telefonla arayabilirsiniz. Masa üstü kullanımlarda aşağıdaki linklerden birini tıklayıp irtibat numaralarımıza bakarak bizi arayabilirsiniz.

Sitemizin iletişim sayfasına gitmek için burayı tıklayın.

Talep formu sayfasına gitmek için burayı tıklayın.

Facebook sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.