İstanbul bina güçlendirme firması

İstanbul bina güçlendirme firması, yapıların, binaların, kolon ve dış cephesinde oluşan çatlak ve zayıflıkları kapatarak daha güçlü ve depreme dayanıklı hale getirme işini yapar. Ülkemizde son aylarda ortaya çıkan depremler güçlendirme çalışmalarının önemini bir kez daha ortaya koydu. Bina güçlendirme çalışmaları sayesinde yakın zamanda oturulamayacak hale gelen binalar daha sağlam bir yapıya kavuşturularak güvenle oturmayı sağlıyor.

Ev ve iş yerlerimizin yapısının eski olması can güvenliğimizi tehdit eden bir durum. Hepimizin en temel ihtiyaçlarından biri olan barınma ihtiyacı güvenli meskenlerle giderilmeli. Barınma ihtiyacı en temel ve en önemli ihtiyaçlarımızdan biri. Günümüzde bir çok ev barınma sağlayamayacak kadar kötü. Bazı evler dışından bakıldığında güzel görünüyor fakat aslında depreme karşı çok dayanıksızlar. Bu durum bizlerin can güvenliği açısından çok tehlikeli. ÖZKARACA GRUP olarak bizler en değerli yerimiz, yani evlerimizi deprem ve benzeri tehlikelere karşı güçlü hale getiriyor.

İstanbul bina güçlendirme firması

İstanbul bina güçlendirme firması,

ÖZKARACA GRUP olarak bizler bina güçlendirme, yapı güçlendirme, kolon güçlendirme konusunda profesyonel olarak çalışıyoruz. Bina güçlendirme çalışmasını yapmadan önce binanızdan numune alarak binadaki betonun kalitesini, binanın kalitesini ölçüyoruz. Bu ölçüme göre güçlendirme çalışması için bir proje hazırlıyoruz. Bu güne kadar bir çok ev ve iş yerinde bina güçlendirmesi ve kolon güçlendirmesi yaptık. Bünyemizdeki inşaat mühendislerin yönlendirmesine ve tavsiyesine göre binalarınızı profesyonel olarak güçlendiriyoruz. Canımız ve sevdiklerimiz bizim için değerli. Geç olmadan binanızın dayanıklılığını test ettirin ve bina güçlendirme çalışması yaptırın. Güvenilir bina güçlendirme çalışmaları için ÖZKARACA GRUP’u seçin.

İstanbul bina güçlendirme firması kelimesiyle sitemize ulaşan değerli ziyaretçimiz. Bina güçlendirme, kolon güçlendirme, yapı güçlendirme konusunda en güçlü malzeme ve en profesyonel ekip ile çalışıyoruz. Bizimle çalıştığınız için kesinlikle memnun kalacaksınız. Sitemize mobil cihazdan giriş yaptıysanız alt köşedeki iletişim butonunu tıklayarak whatsapptan yazabilir, bizleri telefonla arayabilirsiniz. Masa üstü kullanımlarda aşağıdaki linklerden birini tıklayıp irtibat numaralarımıza bakarak bizi arayabilirsiniz.

Sitemizin iletişim sayfasına gitmek için burayı tıklayın.

Talep formu sayfasına gitmek için burayı tıklayın.

Facebook sayfamıza gitmek için burayı tıklayın.